Tshirt baskılarımızda, 3 türlü baskı yöntemi kullanılmaktadır :
PVC esaslı PLASTİSOL Boyalar ile klasik Silk Screen ( İpek Kalıp ) yöntemi ile her renk için bir kalıp çıkarılarak ve bu renkler ara kurutmalarla silikon kağıt üzerine üst üste basılarak son baskı elde edilir ve kağıt fırında kurutulur. Baskı kağıdı 160- 170 derece sıcaklıklarda, 5 bar basınç ile 15-20 saniye içerisinde tshirt üzerine transfer edilir ve baskı kumaşın dokularına işler.
BASKES Dijital baskı yöntemi ile istenilen desen dijital baskı makinalarında baskes folyosu üzerine ecosolvent boya ile dijital olarak aktarılır, yine aynı makinada sadece desen kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların (dekupe) kesilmesi ile baskı hazırlanır. Baskes adından da anlaşılacağı üzere baskı folyosu üzerine yapılan baskı işleminden sonra yapılan kesim işlemidir. Baskı 160- 170 derece sıcaklıklarda, 5 bar basınç ile 15-20 saniye içerisinde tshirt üzerine üzerine transfer edilir ve baskı kumaşın dokularına işler.

Flex baskı yöntemi ile kesicilerde kesilebilen flex folyo, baskı tişört modelleri için sıklıkla kullanılmaktadır. Folyo hafif yapışkanlı olduğu için kesimde en küçük ayrıntılar bile mükemmel detaya sahip olmaktadır. Desen dijital kesicide folyolardan kesilerek baskı elde edilir. 110 mikron kalınlığında olan folyonun kapatıcılığı da mükemmel seviyededir. Baskı 160- 170 derece sıcaklıklarda, 5 bar basınç ile 15-20 saniye içerisinde tshirt üzerine transfer edilir ve baskı kumaşın dokularına işler.

Her 3 yöntemde kullanılan malzemeler sağlık açısından insan sağlığına zararlı bir madde içermezler. Güvenle giyebilirsiniz.