İADE İŞLEMİ:

İade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde, aldığınız ürünün teslimat tarihinden itibaren 7 ( yedi ) iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Kargonun size teslim tarihinden itibaren yasal iade süresi olan yedi ( 7 ) günlük süre geçmiş ise iade işlemi yapılamaz.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır :

 1. Ürün kargo firması tarafından siz ulaştığında lütfen görevlinin önünde ürünü inceleyip teslim alınız. Ürünlerimiz kargo esnasında sigortalı olduğundan taşımadan oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır.
 2. Ürün ambalajı açılmış olsa dahi, ambalaj içinden çıkan tüm aparatlar ( poşet, iğne, bilgi kartı,etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.
 3. Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olmalıdır.
 4. www.tshirtkrali.com sitemizde satışa sunulan tekstil ürünlerinden (tshirt, sweat shirt ve kapşonlu hoodie gibi )siparişleriniz alındıktan sonra, ürünlere sizin siparişiniz doğrultusunda beden ve seçtiğiniz desen basıldığı ve bu işlem “ Kişiye özel tshirt ve baskı hizmeti kapsamına girdiği için “,sizden kaynaklanan yanlış beden siparişlerinizde KESİNLİKLE DEĞİŞİM YAPILMAZ, GERİ İADE ALINMAZ.
 5. Tüketici hatasından kaynaklanan durumlarda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
 6. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 7. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura ve size gönderilen bütün fatura kopyalarını geri göndermeniz gerekmektedir.
 8. www.tshirtkrali.com‘ dan almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizde; iletişim bilgileri bölümündeki arıza bildirim formunu doldurmanız gerekmektedir aksi takdirde talebiniz işleme alınmamış olacaktır.
 9. Geri iade gelen ürün öncelikle incelenir,yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade İşlemlerimde Ücret Geri Ödemeleri:

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün www.tshirtkrali.com’ a ulaştığı andan itibaren ürün muadili ile değiştirilebilir ya da ücreti iade edilebilir.

 1. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 5 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.
 2. İade onaylandığında kayıtlı e-mail adresinizden size ulaşılacak ürün bedeli iadesinin yapılacağı banka hesabınızın bilgileri istenecektir. İade bedelinin gönderileceği banka hesap sahibinin faturanızdaki isim olması gerekmektedir.
 3. Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade talepleri sistemimiz tarafından bankaya aktarılır ve maksimum 5 iş günü içinde banka tarafından yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir .
 4. Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 3 günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise bilgi@tshirtkrali.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir.

İade Kargo Bedeli Ödemesi:

 1. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda MNG Kargo ile adres bölümüne aşağıdaki ALICI bilgilerini yazarak gönderim yapmanız gerekir
 2. Ürün İade ve Değişim işlemlerinde kargo ücretleri size aittir.

İADE ADRESİ: ( ALICI )

ONUR BARIŞ ŞENOL

MNG Kargo Sözleşme Kodu : 784 529 359

Osmangazi / BURSA

( Bu bilgiler MNG Kargo sistemi tarafından otomatik olarak tanınacaktır, herhangi başka bir bilgi yazmanıza gerek yoktur. )